Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL
/images/uploads/1636118362-dppramet-742jpg.jpg

PRAVIDLA PŘEDPLATNÉHO

ABONENTNÍ SKUPINA Dormer Pramet (v roce 2020 ČEZ)

25. března
VESELÉ VELIKONOCE
Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu.

Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé Velikonoce. Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo. Věčný příběh nenapravitelného sukničkáře Stéphana (Martin Hofmann), který tajně podvádí svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky. Stéphan ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení.
hrají: MARTIN HOFMANN, MICHAELA BADINKOVÁ, ELIŠKA HANUŠOVÁ (alt. Anna Jiřina Daňhelová), MONIKA ZOUBKOVÁ, JELENA JUKLOVÁ, JIŘÍ WOHANKA a FILIP CÍL (alt. Tomáš Kůgel)
autor: Jean Poiret, režie: Miroslav Hanuš
obvyklá délka představení: 120 minut
www stránky divadla

duben
BE MY BABY – BUĎ MOJE BEJBY
Kus, který neleze z hlavy ani po návratu z divadla.

Jemná retrokomedie dokazující, že v druhém se může splést každý a že na lásku není nikdy pozdě. Popudlivý Skot John (David Novotný) a stále nervózní Angličanka Maude (Vanda Hybnerová) se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře, aby se posléze museli vydat na společnou cestu do Ameriky, která ani pro jednoho z nich není na první pohled příjemnou záležitostí. Ale jak praví staré moudro: Nikdy neříkej nikdy…
hrají: DAVID NOVOTNÝ, VANDA HYBNEROVÁ, MICHAELA SEJNOVÁ DITTRICHOVÁ, MIREK SABADIN, LENKA ZBRANKOVÁ a JIŘÍ VOJTA
autor: Ken Ludwig, režie: Petr Svojtka
obvyklá délka představení: 150 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla

říjen
VYSAVAČ
Herci šité na tělo…

Jedinečná romantická komediální one man show o zamilovaném stárnoucím uklízeči z nákupního centra. Osvěžující milostný příběh plný vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou nebo režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.
hraje BOHUMIL KLEPL
autor a režie: Patrik Hartl
obvyklá délka představení: 105 minut (bez přestávky)
www stránky divadla


DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ 2022 - DORMER PRAMET

Datum 2022
Čas
Místo konání Kulturní dům Zábřeh - velký sál
KOUPIT
REZERVOVAT