Dnes je 19.09.2019, svátek má Zita

ZÁBŘEŽSKÝ KULTURNÍ JARMARK


19.09.2015
09:00
okolí kulturního domu

SOBOTA 19. ZÁŘÍ, 9.00 - 24.00 hod., OKOLÍ KULTURNÍHO DOMU. Prodej jarmarečního zboží, ukázky tradičních řemesel. LUNAPARK, DĚTSKÁ SCÉNA domu dětí a mládeže Krasohled, aktivity pro děti, tvůrčí dílny, dětské atrakce. EKOSCÉNA - prezentace provozní techniky a aktivit společnosti EKO servis. Po celý den pestrý kulturní program pro všechny generace, v němž vystoupí: CLAYMORE (keltský bigbít), DORO & WARLOCK REVIVAL, ANCIENT DESIRE (symphonic rock), JULIAN ZÁHOROVSKÝ a SABRAGE (pop rock), BROADWAY (hudba Vašeho srdce) a DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ Zábřeh. Soutěže o ceny, taneční vystoupení, aerobik, mažoretky, šermíři, ohňová show, skotské a irské tance a mnoho dalšího. Bohatá nabídka občerstvení všeho druhu včetně burčáku z Velkých Bílovic a Znojma. Vstup volný.

Novinky

Předprodej vstupenek

Soutěž

Dvě vstupenky na SCREAMERS vyhrává Kateřina Brychtová.

Vyhrajte dvě vstupenky na divadelní představení TEĎ NE! aneb NA TOHLE TEĎ NENÍ TA PRAVÁ CHVÍLE, ve kterém exceluje herec MICHAL DLOUHÝ. Svižnou situační komedie o muži, v jehož životě nic není takové, jak se zdá, uvádíme v NEDĚLI 6. října 2019 od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Ve kterém filmu se MICHAL DLOUHÝ ve svých dvou letech poprvé objevil na filmovém plátně (jako mladší podoba svého bratra)?
1. Léto s kovbojem
2. Už zase skáču přes kaluže
3. Lásky mezi kapkami deště

Jméno výherce zveřejníme v pondělí 30. září.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Anketa

JSTE SPOKOJEN(A) S PROGRAMOVOU NABÍDKOU KULTURNÍHO DOMU NA NÁSLEDUJÍCÍ MĚSÍCE?

ANO (3901)
3901

NE (2390)
2390

S MALÝMI VÝHRADAMI ANO (2389)
2389

celkový počet hlasujících: 8680