Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

KONCERTY BRAVO ZÁBŘEH

Cyklus Bravo Zábřeh se koná za podpory Olomouckého kraje a Nadace Život umělce.

KONCERT FILMOVÉ HUDBY

KONCERT FILMOVÉ HUDBY

15.09. od 120 Kč  

KONCERT FILMOVÉ HUDBY
NEDĚLE 15. ZÁŘÍ, 18:00, kino RETRO. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru filmové hudby v podání ZÁBŘEŽSKÉHO KOMORNÍHO ORCHESTRU se svými sólisty Alžbětou Kolčavovou (housle), Hanou Suchou (soprán) a Šimonem Kolčavou (tenor). Dirigentské taktovky se chopí František Kolčava. Zážitek celého koncertu umocní videoprojekce. Těšit se můžete na hudbu z filmů Sedm statečných, Amelie z Montmartru, Hvězdné války, Vzpomínky na Afriku, Panství Downton, Poslední Mohykán, Schindlerův seznam, Tenkrát na západě a mnoha dalších. Vstupenky na místa: v předprodeji 150 Kč (120 Kč na slevovou abonentku Bravo), v den akce 200 Kč (170 Kč na slevovou abonentku Bravo).

SMETANOVO TRIO

SMETANOVO TRIO

29.09. od 150 Kč  

SMETANOVO TRIO
NEDĚLE 29. ZÁŘÍ, 16:00, kostel sv. BARBORY. Slavnostní koncert k Roku české hudby a 90. výročí založení SMETANOVA TRIA, jednoho z nejprestižnějších hudebních souborů současnosti, které založil ve 30. letech minulého století legendární český klavírista Josef Páleníček. Cesta tria, které prezentuje českou hudbu na pódiích po celém světě, je lemována mimořádnými domácími i mezinárodními úspěchy. Účinkují: Jitka Čechová – klavír, Markéta Janoušková – housle, Jan Páleníček – violoncello. Vstupné: v předprodeji 200 Kč (150 Kč na slevovou abonentku Bravo), v den akce 250 Kč (200 Kč na slevovou abonentku Bravo), děti do 15 let zdarma.

neděle 6. října, 15:00
kostel sv. Bartoloměje
COLLEGIUM VOCALE Olomouc & hosté: ARIETTA
varhanní doprovod Jan Gottwald

vokální skladby od renesance po současnost
v podání renomovaného smíšeného pěveckého sboru
(v programu mj. zazní Katedrální mše Charlese Gounoda)

VÁCLAV HUDEČEK A HOSTÉ
NEDĚLE 20. ŘÍJNA, 16:00, kostel sv. BARBORY. Slavnostní koncert u příležitosti státního svátku – Dne vzniku samostatného československého státu. Světoznámý virtuos, držitel řady významných ocenění a houslová legenda VÁCLAV HUDEČEK vystoupí za doprovodu sólistů světových operních a koncertních pódií – klavíristy LUKÁŠE KLÁNSKÉHO a mezzosopranistky JANY HROCHOVÉ. Koncert se koná pod záštitou starosty města Františka Johna. Vstupenky na místa: v předprodeji 250 Kč (200 Kč na slevovou abonentku Bravo), v den akce 350 Kč (300 Kč na slevovou abonentku Bravo), děti do 15 let 50 Kč.

Kulturní dům nabízí slevové abonentky
na koncerty cyklu Bravo Zábřeh v sezoně 2024:

abonentka pro 1 osobu – 100 Kč
abonentka pro 2 osoby – 150 Kč
Držitelé abonentek mají slevu na vstupném ve výši 30 až 50 Kč a jsou jim zasílány pozvánky na jednotlivé koncerty. Abonentku je možné zakoupit v infocentru kulturního domu.