Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

S Moravia Big Bandem zazpívá Kateřina Brožová

Tradičně přitažlivého hudebního hosta si pozval na svůj tradiční vánoční koncert zábřežský orchestr Moravia Big Band slavící v příštím roce čtyřicet let od svého založení. Ve čtvrtek 14. prosince vystoupí v kulturním domě od 19 hodin spolu s dalšími vokalisty úspěšného tělesa populární Kateřina Brožová.
    Koncertní program nabídne pestrý mix písní: nejslavnější jazzové a swingové standardy, ale i písně z jiných žánrových vod, vždy však v originálních bigbandových aranžích. Vedle toho zazní ty nejhezčí vánoční melodie z repertoáru jedné z nejvyhledávanějších hereček naší divadelní a muzikálové scény, která v Zábřehu naposledy vystupovala v roce 2019 jako host posledního vánočního koncertu legendárního Orchestru Václava Hybše. „Také tentokrát se bude jednat o koncert rozlučkový, protože bude poslední veřejnou akcí pořádanou v sále kulturního domu před zahájením jeho rekonstrukce,“ upozorňuje s nádechem nostalgie ředitel kulturního domu Zdeněk David.
Vstupenky na vánoční koncert orchestru Moravia Big Band a současně poslední koncert v kulturním domě před jeho rekonstrukcí lze pořídit online na www.kulturak.info nebo v infocentru.