Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

Divadelní předplatné 2022

Výhody předplatného

  • PŘEDNOSTNÍ PRÁVO NÁKUPU PRO STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELE
  • VÝHODNÁ CENA VSTUPENKY
  • JISTOTA STÁLÉHO MÍSTA V HLEDIŠTI
  • PŘENOSNOST ABONENTKY (lze ji darovat nebo zapůjčit)
  • ÚSPORA ČASU PŘI NÁKUPU VSTUPENEK
  • VEČERY VE SPOLEČNOSTI HERECKÝCH HVĚZD
  • VIP BONUS (symbolická cena vstupenky na komedii BALETKY v podání Divadla Václav)

Pravidla předplatného

1.    Předplatné je možné zakoupit pouze v zábřežském informačním centru ve vestibulu kulturního domu (kontakty níže). Platbu lze přijímat v hotovosti, platební kartou, popř. prostřednictvím poukázky Unišek a karty Benefit Plus. Organizacím lze fakturovat oproti písemné objednávce. Nelze využít dárkové poukazy zakoupené u Zábřežské kulturní.
2.    Stávající předplatitelé mají přednostní právo zakoupit si místa, která využívají v sezoně 2020, také pro rok 2022. Tato možnost platí pro obě abonentní skupiny. UPOZORNĚNÍ: ABONENTNÍ SKUPINA 2020 ČEZ se mění na ABONENTNÍ SKUPINU 2022 DORMER PRAMET. Pro rok 2022 jsou tedy abonentní skupiny nazvány DORMER PRAMET a HEVOS.
3.    Stávající předplatitelé mají možnost zakoupit si abonentku od pondělí 8. 11. (8.00) do pátku 19. 11. 2021 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Při nákupu se předplatitel musí prokázat platnou abonentkou.
4.    Noví předplatitelé (popř. stávající předplatitelé, kteří nevyužili možnosti přednostně si zakoupit svoje místa) mají možnost zarezervovat si místa online na www.kulturak.info a následně zakoupit abonentku v infocentru od pondělí 22. 11. (8.00) do pátku 10. 12. 2021 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Platnost rezervace je 7 dní (nejdéle do 10. 12. 2021), poté je místo uvolněno do dalšího prodeje.
5.    Přihlášku lze nově vyplnit a odeslat online, nebo ji předložit vyplněnou při nákupu předplatného. Přihláška je součástí propagačního letáku Divadelní předplatné 2022, který obdrží stávající předplatitelé e-mailovou poštou. Leták bude rovněž vložen do zpravodaje Zábřeh č. 15/2021 a lze si jej v případě potřeby stáhnout na www.kulturak.info. Na e-mailovém kontaktu uvedeném v přihlášce bude abonent informován o termínech představení, popř. dalších záležitostech týkajících se předplatného.
6.    Zakoupené abonentky nelze přijímat zpět, po vystavení faktury je rovněž nelze měnit nebo vracet.
7.    V případě nově registrovaných organizací je nutné zaslat fakturační údaje (objednávku) předem na e-mailovou adresu neverilova@ic.zabreh.cz nebo doručit osobně do infocentra.
8.    Abonentku pečlivě uschovejte, je nutné ji předložit při vstupu na každé z předplacených představení! Při ztrátě abonentky vám bude zdarma vystaven její duplikát.
9.    Ceny předplatného:    
Abonentní skupina Dormer Pramet
pásmo A (řada 1 – 12 a 19, 21, 23, 25) = 1.200 Kč
pásmo B (ostatní řady) = 1.050 Kč
Abonentní skupina Hevos
pásmo A (řada 1 – 12 a 19, 21, 23, 25) = 1.200 Kč
pásmo B (ostatní řady) = 1.050 Kč
Cena vstupenky na každé představení v rámci předplatného je minimálně o 50 Kč nižší než její cena v doprodeji (celková úspora v jedné předplatitelské skupině tak činí nejméně 200 Kč).
10.    Předplatitelé získají VIP bonus – slevu 80 Kč při zakoupení vstupenky na komedii Baletky současné dánské dramatičky Astrid Saalbachové v podání ochotnického souboru Divadlo Václav (termín konání: neděle 12. 12. 2021). Předplatitel se musí prokázat platnou abonentkou.

Kontakty

Turistické informační centrum Zábřeh, kulturní dům
Československé armády 1
tel: 583 416 408, 583 411 653, 775 279 558
neverilova@ic.zabreh.cz
www.kulturak.info
provozní doba: pondělí až pátek 8.00 - 17.00

UPOZORNĚNÍ

  • Pořadatelé si v případě nutnosti (změny na straně divadla) vyhrazují právo změny titulu nebo termínu jeho uvedení.
  • Informace o termínech představení a případných změnách budou předplatitelům zasílány na emailovou adresu uvedenou v přihlášce. Oznamte proto ve vlastním zájmu případnou změnu kontaktních údajů.
  • Předplatitelům budou na emailovou adresu zasílány rovněž měsíční programy kulturního domu a kina.

Tituly předplatného 2022

ABONENTNÍ SKUPINA Dormer Pramet

ABONENTNÍ SKUPINA Dormer Pramet (v roce 2020 ČEZ)

25. března
VESELÉ VELIKONOCE
Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu.

Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé Velikonoce. Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo. Věčný příběh nenapravitelného sukničkáře Stéphana (Martin Hofmann), který tajně podvádí svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky. Stéphan ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení.
hrají: MARTIN HOFMANN, MICHAELA BADINKOVÁ, ELIŠKA HANUŠOVÁ (alt. Anna Jiřina Daňhelová), MONIKA ZOUBKOVÁ, JELENA JUKLOVÁ, JIŘÍ WOHANKA a FILIP CÍL (alt. Tomáš Kůgel)
autor: Jean Poiret, režie: Miroslav Hanuš
obvyklá délka představení: 120 minut
www stránky divadla

5. dubna
BE MY BABY – BUĎ MOJE BEJBY
Kus, který neleze z hlavy ani po návratu z divadla.

Jemná retrokomedie dokazující, že v druhém se může splést každý a že na lásku není nikdy pozdě. Popudlivý Skot John (David Novotný) a stále nervózní Angličanka Maude (Vanda Hybnerová) se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře, aby se posléze museli vydat na společnou cestu do Ameriky, která ani pro jednoho z nich není na první pohled příjemnou záležitostí. Ale jak praví staré moudro: Nikdy neříkej nikdy…
hrají: DAVID NOVOTNÝ, VANDA HYBNEROVÁ, MICHAELA SEJNOVÁ DITTRICHOVÁ, MIREK SABADIN, LENKA ZBRANKOVÁ a JIŘÍ VOJTA
autor: Ken Ludwig, režie: Petr Svojtka
obvyklá délka představení: 150 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla

10. října
VYSAVAČ
Herci šité na tělo…

Jedinečná romantická komediální one man show o zamilovaném stárnoucím uklízeči z nákupního centra. Osvěžující milostný příběh plný vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou nebo režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.
hraje BOHUMIL KLEPL
autor a režie: Patrik Hartl
obvyklá délka představení: 105 minut (bez přestávky)
www stránky divadla

ABONENTNÍ SKUPINA HEVOS

ABONENTNÍ SKUPINA HEVOS

2. května
AFRICKÁ KRÁLOVNA
Příběh o lásce a válce.

Humorný i dramatický dobrodružný příběh, odehrávající se v Africe uprostřed 1. světové války, o nesourodém páru dvou zcela odlišných lidí, jejichž prvotní vzájemná nevraživost se nakonec promění v lásku. On, ostřílený lodník, který už prožil na své lodi Africká královna kdeco, a jediné, po čem touží je v klidu a v závětří užívat života. Ona, spořádaná dcera ze slušné farářské rodiny, netouží po ničem jiném než po dobrodružství a odvážných činech. Tito dva se souhrou náhod ocitnou spolu na jedné lodi, a to doslova, navíc v obklíčení nepřítele.
hrají: HYNEK ČERMÁK a LINDA RYBOVÁ
autor: Cecil Scott Forester, režie: Viktorie Čermáková
obvyklá délka představení: 100 minut (bez přestávky)
www stránky divadla

10. května
PRAVÝ ZÁPAD
Je lepší být vzorný otec, nebo raději svobodný mládenec bez závazků?

Komedie o nenaplněnosti lidských životů a o mužích, kteří občas potřebují odjet do pouště. Je lepší být svobodný, sám a žít na poušti, nebo mít dům, ženu, děti, práci a nakupovat v supermarketu? Dva bratři protichůdných životních názorů se setkávají po pěti letech v domě své matky. Otevírají se staré křivdy a potřeba dokazovat, kdo je lepší. Může tulák přebrat scenáristovi job? Existuje dnes ještě pravý Západ?
hrají: IGOR CHMELA, JAN POTMĚŠIL, JAN ZADRAŽIL a VLASTA PETERKOVÁ
autor: Sam Shepard, režie: David Prachař
NOVINKA!!! (premiéra 30. 11. 2021 v Divadle v Celetné)
délka představení: 100 minut s přestávkou
www stránky divadla

25. listopadu
HOUSLE
Chlapský příběh o ceně přátelství.

Doposud se oba bratři protloukali newyorskými ulicemi jen těžko. Všechno se ale může změnit. Zlodějíčkovské komediální drama o dvou bratřích a jejich rodinném příteli, kde naděje na lepší život odhalí pohnutou rodinnou minulost i sílu charakterů.
hrají: JIŘÍ LANGMAJER, PAVEL LIŠKA a MILAN HEIN
autor: Dan McCormick, režie: Ladislav Smoček
obvyklá délka představení: 120 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla