Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

Divadelní předplatné 2023

Výhody předplatného

  • PŘEDNOSTNÍ PRÁVO NÁKUPU PRO STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELE
  • VÝHODNĚJŠÍ CENA VSTUPENKY NA JEDNOTLIVÁ PŘEDSTAVENÍ   
  • JISTOTA STÁLÉHO MÍSTA V HLEDIŠTI
  • PŘENOSNOST ABONENTKY (lze ji darovat nebo zapůjčit)
  • ÚSPORA ČASU PŘI NÁKUPU VSTUPENEK
  • VEČERY VE SPOLEČNOSTI HERECKÝCH HVĚZD
  • VIP BONUS (sleva 100 Kč při zakoupení vstupenky na představení ZÁNIK SAMOTY BERHOF v podání Moravského divadla Olomouc)

Pravidla předplatného

1.    Předplatné je možné zakoupit pouze v zábřežském informačním centru ve vestibulu kulturního domu (kontakty níže). Platbu lze přijímat v hotovosti, platební kartou, popř. prostřednictvím poukázky Unišek a karty Benefit Plus. Organizacím lze fakturovat oproti písemné objednávce. Nelze využít dárkové poukazy zakoupené u Zábřežské kulturní.
2.    Stávající předplatitelé mají přednostní právo zakoupit si místa, která využívají v sezoně 2022, také pro rok 2023. Tato možnost platí pro obě abonentní skupiny, které budou mít i v příštím roce stejné označení: DORMER PRAMET a HEVOS.
3.    Stávající předplatitelé mají možnost zakoupit si abonentku od pondělí 7. 11. (8.00) do pátku 18. 11. 2022 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Při nákupu se předplatitel musí prokázat platnou abonentkou.
4.    Noví předplatitelé (popř. stávající předplatitelé, kteří nevyužili možnosti přednostně si zakoupit svoje místa) mají možnost zarezervovat si místa online na www.kulturak.info a následně zakoupit abonentku v infocentru od pondělí 21. 11. (8.00) do pátku 9. 12. 2022 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Platnost rezervace je 7 dní (nejdéle do 9. 12. 2022), poté je místo uvolněno do dalšího prodeje.
5.    Přihlášku lze vyplnit a odeslat online, nebo ji předložit vyplněnou při nákupu předplatného. Přihláška je součástí propagačního letáku Divadelní předplatné 2023, který obdrží stávající předplatitelé e-mailovou poštou. Leták bude rovněž vložen do zpravodaje Zábřeh č. 16/2022 a lze si jej v případě potřeby stáhnout na www.kulturak.info. Na e-mailovém kontaktu uvedeném v přihlášce bude abonent informován o termínech představení, popř. dalších záležitostech týkajících se předplatného.
6.    Zakoupené abonentky nelze přijímat zpět, po vystavení faktury je rovněž nelze měnit nebo vracet.
7.    V případě nově registrovaných organizací je nutné zaslat fakturační údaje (objednávku) předem na e-mailovou adresu neverilova@ic.zabreh.cz nebo doručit osobně do infocentra.
8.    Abonentku si pečlivě uschovejte, je nutné ji předložit při vstupu na každé z předplacených představení! Při ztrátě abonentky vám bude zdarma vystaven její duplikát.
9.    Ceny předplatného pro obě abonentní skupiny:
pásmo A (řada 1 – 12 a 19, 21, 23, 25) = 1.290 Kč
pásmo B (ostatní řady) = 1.140 Kč
Cena vstupenky na každé představení v rámci předplatného je minimálně o 50 Kč nižší než její cena v doprodeji (celková úspora v jedné předplatitelské skupině tak činí nejméně 150 Kč).
10.    Předplatitelé získají VIP bonus – slevu 100 Kč při zakoupení vstupenky na dramatizaci novely Vladimíra Körnera Zánik samoty Berhof v režii Miroslava Krobota a v podání Moravského divadla Olomouc (termín konání: pátek 28. 4. 2023).
Předplatitel se musí při nákupu vstupenky prokázat platnou abonentkou.
11.    Aktuální informace o termínech jednotlivých představení jsou včas zveřejňovány mj. na webových stránkách www.kulturak.info. V případě neúčasti předplatitele na představení není jakákoliv náhrada možná.
12.    Zakoupením divadelního abonmá předplatitel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

 

Kontakty

Turistické informační centrum Zábřeh, kulturní dům
Československé armády 1
tel: 583 416 408, 583 411 653, 775 279 558
neverilova@ic.zabreh.cz
www.kulturak.info
provozní doba: pondělí až pátek 8.00 - 17.00

UPOZORNĚNÍ

  • Pořadatelé si v případě nutnosti (změny na straně divadla) vyhrazují právo změny titulu nebo termínu jeho uvedení.
  • Informace o termínech představení a případných změnách budou předplatitelům zasílány na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce. Oznamte proto ve vlastním zájmu případnou změnu kontaktních údajů.
  • Předplatitelům budou na e-mailovou adresu zasílány rovněž měsíční programy kulturního domu a kina Retro.

Tituly předplatného 2023

ABONENTNÍ SKUPINA Dormer Pramet

25. 1.         
CAVEWOMAN
Praktické tipy k odchovu a pěstování partnera.

Mysleli jste si, že vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou. V komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví. Tentokrát pro změnu z ženské perspektivy. Bravurní komedie ověnčená mnoha cenami a úspěšně uváděná po celém světě.
hraje DANIELA CHODĚROVÁ
autor: Emma Peirson, režie: Irena Žantovská
délka představení: 100 minut (bez přestávky)
www stránky divadla

17. 3.
ZKURVENÍ HAVLISTI
Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí úplně všemu.

Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sype. Máte-li také zájem o lidstvo, tak přijďte, tihle chlapíci vás určitě nakopnou tím správným směrem.
hrají: MIROSLAV HANUŠ, TOMÁŠ MĚCHÁČEK, KAREL ZIMA (alt. DALIBOR GONDÍK nebo MICHAL BUMBÁLEK)
autor: Luboš Balák, režie: Luboš Balák
délka představení: 80 minut (bez přestávky)
www stránky divadla

27. 5.    
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
Tři role Simony Stašové, tři komické milostné dialogy.

Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky. Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala známého amerického autora k napsání komedie, při které se baví diváci bez rozdílu věku.
hrají: SIMONA STAŠOVÁ a PETR NÁROŽNÝ
autor: Neil Simon, režie: Zdeněk Kaloč
délka představení: 140 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla

ABONENTNÍ SKUPINA HEVOS

23. 2.        
DUETY
Komedie o věčném hledání štěstí mezi muži a ženami.

Čtyři etudy na téma partnerských vztahů. Čtyři herecké i pěvecké duety – a pokaždé jiný pár: Dva stále nespokojení single-hledači ideálních partnerů seznamující se na inzerát, velký šéf se svojí věrnou sekretářkou, rozvádějící se manželský pár na poslední dovolené snů a ne úplně nejmladší nevěsta hledající u svého bratra oporu a odpověď na otázku, zda má cenu zkoušet to potřetí…
hrají: MONIKA ABSOLONOVÁ a FILIP BLAŽEK
autor: Peter Quilter, režie: Jakub Nvota
délka představení: 130 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla

3. 5.
TERASA
Příběh sedmi postav, které se setkávají v bytě s tajemnou terasou, kde se dějí nevysvětlitelné věci.

Terasa, jako všechny dobré komedie, je zrcadlem světa, ve kterém snadno najdeme i vlastní tvář. Komedie plná pařížského espritu, která zároveň sarkasticky komentuje situaci lidí sevřených v soukolí moderní civilizace, kteří touží, milují, sní… ale musí se také živit, bydlet, obstarávat svou pozemskou existenci a zabývat se jinými nezbytnými banalitami.
hrají: KATEŘINA BROŽOVÁ, DANA MORÁVKOVÁ, JANA ŠVANDOVÁ, RUDOLF HRUŠÍNSKÝ, ZDENĚK ŽÁK, JOSEF CARDA, VLASTA ŽEHROVÁ a PETR POSPÍCHAL
autor: Jean-Claude Carrière, režie: Karel Heřmánek
délka představení: 90 minut (bez přestávky)
www stránky divadla

6. 6.
SLEPICE NA ZÁDECH
Bláznivá groteska o šílenství, k němuž vás dožene manželství.

Muž zapomněl na její narozeniny. Je to dostatečný důvod k vraždě? Navzdory zdánlivě pochmurnému tématu, jako je zabití manžela, se jedná o čistokrevnou komedii, která zápletky využívá k ohňostroji různorodých pohybových a situačních vtípků a rozpracovaných humorných situací. Od počátku bude jasné, že nepůjde o žádné psychologické drama, ale že sledujete ztřeštěnou jízdu, kde výchozí situace otevírá množství příležitostí k rozmanitým gagům.
hrají: VOJTĚCH DYK, TATIANA DYKOVÁ a RADOVAN KLUČKA
autor: Fred Apke, režie: Jaromír Dulava
délka představení: 120 minut (včetně přestávky)
www stránky divadla