Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

Do kina přijede nejznámější česká farářka

V pondělí 8. dubna nabídne kino Retro setkání s navýsost zajímavou osobností – nekonvenční farářkou Církve československé husitské, terapeutkou, finalistkou televizní soutěž StarDance, blogerkou a také autorkou dvou knih, které překvapily svou otevřeností a upřímností – Martinou Viktorií Kopeckou.
    Pořad nese stejný název, jako je titul její nejnovější knihy – Zpověď farářky. „Martina jako duchovní a terapeutka především naslouchá ostatním. Co ale víme o ní samotné? Řadu odpovědí nám nabídne právě její zbrusu nová talk show,“ zve na setkání se ženou, o které se mluví jako o nejznámější české farářce, Zdeněk David. Otázky pro M. V. Kopeckou mohou zájemci již nyní zasílat pořadatelům, a to prostřednictvím odkazu na webových stránkách www.kulturak.info. Po skončení pořadu se mohou příznivci mladé autorky těšit také na autogramiádu jejích knih, které bude možné si v kině i zakoupit.
    Vstupenky na talk show Zpověď farářky se začátkem v 18 hodin lze pořídit online nebo v infocentru. Lístek v předprodeji přijde na 190 korun, v den akce na 250 Kč.