Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

Poukazy i slevové karty na kulturu budou platit až do konce roku

Vzhledem k současné epidemické situaci a několikaměsíční uzávěře kultury rozhodlo vedení kulturního domu o prodloužení platnosti dárkových poukazů zakoupených na rok 2020 až do konce letošního roku. Stejně tak byla prodloužena i platnost slevových karet zakoupených na koncerty hudebního cyklu Bravo.
„Vzhledem k mimořádným opatřením vlády přijatým v souvislosti s epidemií koronaviru, která na dlouhou dobu uzavřela všechny kulturní instituce, považujeme za samozřejmé vyjít našim věrným zákazníkům vstříc a prodloužit platnost dárkových poukazů i slevových karet do konce roku 2021,“ uvedl jednatel Zábřežské kulturní Zdeněk David. Současné rozvolňování dává naději, že kulturní dům bude moci nabídnout veřejnosti dostatek možností, jak zakoupené poukazy vyčerpat.
Mimořádně zajímavý je například program připravovaný v rámci cyklu Bravo. Na září je naplánován koncert výrazné osobnosti české varhanní scény Alžběty Bočkové, v říjnu Bravo nabídne koncert mezinárodního kytarového dua Vladislav Bláha a Tatsiana Drobysh a v listopadu vystoupení přední české a světové harfenistky Kateřiny Englichové. Svůj termín už má adventní koncert světoznámého souboru Schola Gregoriana Pragensis, ten by se měl uskutečnit v sobotu 11. prosince ve farním  kostele sv. Bartoloměje.
Veškeré informace o aktuálních termínech přesunutých akcí i připravovaném programu lze dohledat na webových stránkách www.kulturak.info. Kontaktovat lze rovněž pokladnu kulturního domu na tel. 583 411 653 nebo 775 279 558.