Dům kultury Šumperk na Facebooku
Dům kultury Šumperk na Instagramu
PROGRAM NA E-MAIL

JIŘÍ HLAVÁČ a FIVE STAR CLARINET QUARTET

NEDĚLE 13. ČERVNA, 16.00, kostel sv. BARBORY. Klarinetista JIŘÍ HLAVÁČ je stálicí naší hudební scény už více než čtyři desetiletí. Od roku 1975 odehrál na 3.000 koncertů v 50 zemích 5 kontinentů. FIVE STAR CLARINET QUARTET je sestaven ze špičkových klarinetistů, kteří jsou výraznými osobnostmi naší interpretační současnosti. Soubor repertoárově osciluje v oblasti klasické a jazzové hudby. Pro vstup na koncert lze uplatnit slevové karty Bravo zakoupené na sezonu 2019/2020. Vstupné: v předprodeji 100 Kč (držitelé karty Bravo 70 Kč), v den akce 150 Kč (držitelé karty Bravo 120 Kč), děti do 15 let zdarma.

MILOŠ MEIER: DRUMMING SYNDROME

STŘEDA 16. ČERVNA, otevřeno od 19.00, začátek ve 20.00, HRADNÍ NÁDVOŘÍ (areál společnosti TALORM). Bubenický virtuos MILOŠ MEIER se vrací do Zábřehu. Člen metalových Dymytry se představí s bubenickou one man show, se kterou vystupuje na prestižních hudebních a bubenických akcích po celém světě. Vrcholem koncertu je čtyřicetiminutový set složený ze světových rockových a metalových hitů. Jedná se o jedinečný a originální zážitek určený nejen pro bubeníky a hudebníky! Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kulturního domu se začátkem o 15 minut později. Vstupenky na sezení: v předprodeji 250 Kč, v den akce 300 Kč.

ČARODĚJKY V KUCHYNI

SOBOTA 19. ČERVNA, otevřeno od 19.00, začátek ve 20.00, HRADNÍ NÁDVOŘÍ (areál společnosti TALORM). Skvělá letní kuchařská komedie, která propojuje kuchařskou show s herectvím. Dolly a Isabel mají každá svou kuchařskou show, každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší. A tuto nelásku jsou schopny prezentovat i v přímém televizním přenosu... Hrají: SANDRA POGODOVÁ, MICHAELA DOLINOVÁ, LADISLAV ONDŘEJ a BRAŇO POLÁK. Délka představení 120 minut včetně přestávky. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kulturního domu se začátkem o 15 minut později. Vstupenky na sezení: v předprodeji 250 Kč, v den akce 300 Kč.

MŇÁGA A ŽĎORP

ČTVRTEK 24. ČERVNA, otevřeno od 19.00, začátek ve 20.00, HRADNÍ NÁDVOŘÍ (areál společnosti TALORM). MŇÁGA A ŽĎORP, legenda české hudební scény. Co píseň, to hit. Inteligentní hravé texty a nezapomenutelné melodie. Kapela se do povědomí dostala především songy jako Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo I cesta může být cíl. Jejich „bestofka“ Přístav Unplugged vyšla koncem roku 2020. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kulturního domu se začátkem o 15 minut později. Vstupenky na sezení: v předprodeji 250 Kč, v den akce 300 Kč.

KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS ACOUSTIC BAND!

PÁTEK 25. ČERVNA, otevřeno od 19.00, začátek ve 20.00, HRADNÍ NÁDVOŘÍ (areál společnosti TALORM). KAMIL STŘIHAVKA – rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu. Čeká nás neuvěřitelná rocková jízda, dvouhodinový koncert složený z písniček z celé jeho sólové kariéry předělaných do akustické podoby. Kapela je složená ze špičkových muzikantů: Petr Henych – akustické kytary, Martin Ivan – kontrabas, Patrik Sas – bicí nástroje, Michal Vejskal – klávesy, Markéta Podhajská – perkuse, Ondřej Klímek – saxofon, flétna a David Babka – steel kytara. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kulturního domu se začátkem o 15 minut později. Vstupenky na sezení: v předprodeji 250 Kč, v den akce 300 Kč.

SLEPIČÍ POHÁDKA

NEDĚLE 27. ČERVNA, otevřeno od 15.30, začátek v 16.00, HRADNÍ NÁDVOŘÍ (areál společnosti TALORM). Pohádka o tom, že někdo může milovat i vaše nedostatky. V zemi jménem Kurník Šuplík se narodí princezna s barevným peřím. Dokáže ji někdo milovat, i když je úplně jiná? Nové pohádkové představení zábřežského herce, výtvarníka a pedagoga TOMÁŠE VELZELA (Divadélko S RADOSTÍ). Délka představení 50 minut, pohádka je vhodná pro děti od 3 let. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kulturního domu se začátkem o 15 minut později. Vstupenky na sezení: v předprodeji 70 Kč, v den akce 100 Kč (vstupné jednotné pro děti i dospělé).